Tekno Takım

YG Takim Secimi Logo alt
Bayi Logo
Logo alt


Toodle Yüksek Hız Ünitesi


YG-1 İstanbul Semineri 2015 Seminer

YG-1 İstanbul Semineri 2014 Seminer

YG-1 İstanbul Semineri 2013 Seminer

YG-1 Bursa Semineri 2013 Takpa Seminer

Tekno Takım Hakkında

 

           Tekno Takım A.Ş.olarak, ürün portföyümüz ve çeşitliliğimiz ile sektöre yönelik kaliteli ürünler sunmaktayız. Sert metal uçları, değiştirilebilir sert metal uçlu torna takımları, freze takımları, kalıp işleme frezeleri, matkaplar, diş açma takımları, kesme takımları, sert metal matkaplar, takma uçlu raybalar, CNC torna ve işleme merkezleri için takım tutucuları vb. ürünler ile firma olarak bir çok ülkeye ihracat yapmaktayız. Siz değerli müşterilerimize her zaman en uygun fiyatlar ile en kaliteli ürünleri sunmaktayız.


Tekno Takım Temel Kalite Politikası           Müşteri memnuniyeti ve daima kaliteyi üretmektir. Müşterilerimize firmamızın takım üretim ve çözüm merkezi olduğunu çalışmalarımız süresince gösterebilmek ve bu güveni vermek için elimizden gelen tüm gayreti göstermektir.


           Tekno Takım olarak temel ilkemiz, kendi teknolojisini kendisi üreten müşterilerimizin tüm sorunlarına çözüm bulup ,teknik hizmet ve kaliteyi ön planda tutup müşterilerimizi memnun etmektir.


           Tekno Takım kurucuları, Türkiye’nin ilk değiştirilebilir takım üretimine başlayan ve bu konuda Türkiye’nin önde gelen isimleridir. Amatör bir ruhla profesyonelce çalışmayı hedefleyen kadromuz 1976 yılından bugüne binlerce çeşit standart ve özel takım üretmiş ve müşterilerinin birçok sorununa çözüm bulmuştur.


          1976 yılından bu güne kadar binlerce çeşit standart ve özel takım üreterek ve de müşterilerinin birçok sorununa çözüm bularak bugüne kadar yapmak istediklerimizi yaptığımıza inanıyoruz. Ama bunu asla yeterli görmüyoruz ve daha fazla çözüm ve hizmet üreteceğimize inanıyoruz ve de başaracağız. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti bizim memnuniyetimizdir ve bu temel politikamızdır.


             Günümüz gelişmiş endüstrisinde tek çözüm daha fazla gelişmek ve yeni ürünler geliştirerek müşterilerimizin kullanımına sunmaktır. Var olmak ve var oluşumuzun sürdürülebilmesi için bunu yapmak zorunda olduğumuzun bilincindeyiz.


              Biz Tekno Takım Teknik Kadrosu'na olan güveninizden dolayı teşekkürlerimizi sunar, hizmetimizi artırarak devam ettireceğimize söz veririz.

 


Tekno Takım Teknik Kadrosu

Ikitelli O.S.B. Eskoop San.Sit. A3 Blok No :151-156 34490 Basaksehir/ Istanbul TURKIYE
TEL : 0212 671 15 90 (pbx) FAKS : 0212 671 15 95 e-mail : info@teknotakim.com


Logo alt kisim